Medewerkers

Een team van medewerkers staat garant voor een goede ondersteuning van innovatieve ondernemers en de organisatie van diverse inspirerende bijeenkomsten. 

Wilma Koch
directeur ai

Organiseert vernieuwing
wilma@healthinnovationpark.nl

Anita Kloosterman
innovatie adviseur

Ondersteunt innovatieve ondernemers
anita@healthinnovationpark.nl


Els Reeuwijk
innovatie adviseur
Ondersteunt innovatieve ondernemers
els@healthinnovationpark.nl

Aryan van de Maat
controller

Zorgt voor balans
aryan@healthinnovationpark.nl

Rosanne Smook
secretaresse

Verbindt de verbinding
rosanne@healthinnovationpark.nl
tl_files/content_resources/images/HIP/Medewerkers/Henriette Ruitenberg.jpg

Henriette Ruitenberg
eventmanager

Regisseert ontmoetingen
henriette@healthinnovationpark.nl 

Ynte van der Meer
innovatie adviseur

Ondersteunt innovatieve ondernemers
ynte@healthinnovationpark.nl

Sander Polman
innovatie adviseur

Ondersteunt innovatieve ondernemers
sander@healthinnovationpark.nl

Niek Wellink
business developer

Ondersteunt innovatieve ondernemers
niek.wellink@oostnv.nl

Adinda Woelderink
business developer
Ondersteunt innovatieve ondernemers
adinda.woelderink@oostnv.nl